+48 690 091 092
kontakt

dermatolog szczecin, dermatologia estetyczna szczecin, medycyna estetyczna szczecindr n. med. Anita Huryń, specjalista dermatolog i wenerolog,
kosmetolog, właściciel Esteticon

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Dyplom lekarza uzyskałam w 2002 roku.

Staż podyplomowy odbyłam w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu, tam też 1,5 roku pracowałam w Oddziale Dermatologicznym i zakochałam się w tej dziedzinie. Podczas pobytu w Poznaniu rozpoczęłam kolejne studia w Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody na wydziale kosmetologii i w 2005 roku obroniłam pracę licencjacką dotyczącą peelingów chemicznych.
Po powrocie do Szczecina otworzyłam specjalizację w dziedzinie dermatologii i wenerologii w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych PUM oraz zaczęłam studia doktoranckie.
W 2011 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych broniąc pracy doktorskiej dotyczącej optymalizacji naświetlań UVA w fotochemoterapii łuszczycy przy zastosowaniu metody mikrodializy skórnej w Samodzielnej Pracowni Dermatologii Estetycznej PUM. W tym samym roku zdałam również egzamin specjalizacyjny z dziedziny dermatologii i wenerologii.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), Europejska Akademia Dermatologii i Wenerologii (EADV), Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE) i Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej (ESCAD).
W swojej praktyce zajmuję się wszystkimi aspektami dermatologii ogólnej i estetycznej, oraz wszelkiego rodzaju zabiegami dermatologicznymi zarówno leczniczymi jak i upiększającymi. Moją wiedzę i doświadczenie ustawicznie doskonalę uczestnicząc w licznych kursach i kongresach w kraju i za granicą.
Dzieciństwo i okres dojrzewania spędziłam w niesamowitym mieście Istambuł w Turcji stąd też moja znajomość 4 języków obcych: angielskiego, francuskiego, niemieckiego i tureckiego oraz zamiłowanie do podróży i ciekawość świata.

lek. med. Iwona Hardukiewicz Felska esteticon.pllek med. Iwona Hardukiewicz-Felska, specjalizant w dziedzinie dermatologii i wenerologii

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, który ukończyłam z wyróżnieniem w 2012 roku.

Od początku 2014 roku odbywam staż specjalizacyjny w dziedzinie dermatologii i wenerologii w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych PUM w Policach, a od kilku miesięcy zgłębiam również tajniki medycyny estetycznej i zabiegów laserowych pod okiem dr n. med. Anity Huryń.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz uczestniczką kursów i konferencji z zakresu dermatologii ogólnej, estetycznej i wenerologii.
Dermatologia to moja pasja, a uśmiech i wdzięcznośc każdego pacjenta, któremu udało mi się pomóc, utwierdza mnie w przekonaniu, że naprawdę lubię swoją pracę.

lek. med. Natalia Ossowska-Kreft esteticon.pllek med. Natalia Ossowska-Kreft, specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, który ukończyłam w 2007 roku.

W latach 2008-2014 odbyłam staż specjalizacyjny w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych PUM w Szczecinie. W trakcie specjalizacji prowadziłam zajęcia dydaktyczne ze studentami wydziałów lekarskiego, stomatologii oraz kosmetologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Jestem autorem i współautorem publikacji oraz prac badawczych, prezentowanych na zjazdach naukowych. Tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii uzyskałam w roku 2015. W latach 2012-2015 uczęszczałam do Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie, którą ukończyłam uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej.
Należę do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging (PTMEiAA).
W swojej pracy zajmuję się leczeniem chorób skóry zarówno dorosłych, jak i dzieci, wenerologią, dermatochirurgią oraz medycyną estetyczną.
Swoją wiedzę i umiejętności systematycznie poszerzam poprzez udział w licznych szkoleniach, kursach dodatkowych oraz sympozjach.
Małgorzata Bartłomowicz rejestracja szczecin esteticon.plMałgorzata Bartłomowicz
Rejestracja
Jest postrzegana jako osoba dobrze zorganizowana i pewna siebie aczkolwiek jest również osobą skromną i wrażliwą. Posiada typowy umysł humanisty. Nie jest tylko „Panią od zapisywania wizyt” ale opiekunką pacjenta od jego pierwszego kontaktu telefonicznego, poprzez wejście do gabinetu i założenie kartoteki, aż po pożegnanie po wizycie. Pani Gosia jest wiecznie uśmiechnięta, chętna do pomocy i potrafiąca dostosować się do każdej sytuacji. Rozmowa z ludźmi sprawia jej ogromną przyjemność. Jest ciekawa świata, robi najlepszą kawę i kocha słodkości.

Ela Staszków rejestracja szczecin esteticon.plEla Staszków
Rejestracja
Jest wrażliwą i rodzinną osobą, dbającą przede wszystkim o innych. W kontaktach z pacjentami jest uprzejma, miła i bardzo chętna do pomocy. Pani Ela wnosi spokój i pogodny nastrój który natychmiast udziela się innym. Jej pasją jest podróżowanie i poznawanie innych kultur oraz ludzi. Lubi naturę i ruch na świeżym powietrzu, jak również spotkania z przyjaciółmi, kuchnię tajską i dobre kino.