dermatolog szczecin, dermatologia estetyczna szczecin, medycyna estetyczna szczecin

Witamy serdecznie!

Skóra to Twoja wizytówka, dlatego niebagatelnym problem jest pojawienie się na niej różnego rodzaju niedoskonałości czy objawów chorobowych.

Do osiągnięcia pełni szczęścia konieczna jest równowaga pomiędzy zdrowiem, dobrym samopoczuciem i akceptacją własnego ciała.

Esteticon to centrum dermatologii czyli miejsce gdzie kompleksowo zajmujemy się skórą. Udzielamy porad w zakresie diagnostyki i leczenia:

  • zmian i chorób skórnych,
  • włosów,
  • paznokci,
  • błon śluzowych jamy ustnej
  • i narządów płciowych.

Zajmujemy się problemami skórnymi osób w każdym wieku zarówno dorosłych, młodzieży, dzieci jak i najmłodszych pociech. Radzimy jak odpowiednio pielęgnować skórę uwzględniając jej właściwości oraz by zapobiegać nawrotom choroby. Przeprowadzamy liczne zabiegi laserowe jak i dermatochirurgiczne w celu przywrócenia zdrowia.

W naszym gabinecie zajmujemy się również medycyną estetyczną której celem jest zachowanie młodości oraz usuwanie różnych niedoskonałości. Proponowane zabiegi są małoinwazyjnymi, sprawdzonymi i bezpiecznymi metodami walki z objawami upływającego czasu. Nowoczesne urządzenia laserowe oferują bezkonkurencyjne możliwości likwidacji wielu defektów i chorób skóry.

Zadbaj więc o swoją skórę bo piękno i zdrowie są w Twoim zasięgu!

Gorąco zapraszam,