dr n. med. Anita Huryń, specjalista dermatolog-wenerolog, właściciel Esteticon

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Dyplom lekarza uzyskałam w 2002 roku.

Staż podyplomowy odbyłam w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu, tam też 1,5 roku pracowałam w Oddziale Dermatologicznym i zakochałam się w tej dziedzinie. Podczas pobytu w Poznaniu rozpoczęłam kolejne studia w Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody na wydziale kosmetologii i w 2005 roku obroniłam pracę licencjacką dotyczącą peelingów chemicznych.
Po powrocie do Szczecina otworzyłam specjalizację w dziedzinie dermatologii i wenerologii w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych PUM oraz zaczęłam studia doktoranckie.
W 2011 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych broniąc pracy doktorskiej dotyczącej optymalizacji naświetlań UVA w fotochemoterapii łuszczycy przy zastosowaniu metody mikrodializy skórnej w Samodzielnej Pracowni Dermatologii Estetycznej PUM. W tym samym roku zdałam również egzamin specjalizacyjny z dziedziny dermatologii i wenerologii.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), Europejska Akademia Dermatologii i Wenerologii (EADV), Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE) i Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej (ESCAD).
W swojej praktyce zajmuję się wszystkimi aspektami dermatologii ogólnej i estetycznej, oraz wszelkiego rodzaju zabiegami dermatologicznymi zarówno leczniczymi jak i upiększającymi. Moją wiedzę i doświadczenie ustawicznie doskonalę uczestnicząc w licznych kursach i kongresach w kraju i za granicą.
Dzieciństwo i okres dojrzewania spędziłam w niesamowitym mieście Istambuł w Turcji stąd też moja znajomość 4 języków obcych: angielskiego, francuskiego, niemieckiego i tureckiego oraz zamiłowanie do podróży i ciekawość świata.

dr n. med. Ewa Raducha, specjalista dermatolog-wenerolog
Jestem absolwentką Wydziału Lekarskieg Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, który ukończyłam w 2014 roku z wyróżnieniem. Rok później, uzyskując jeden z najwyższych wyników Lekarskiego Egzaminu Państwowego, rozpoczęłam specjalizację w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W 2019 roku z wynikiem bardzo dobrym ukończyłam Podyplomowe Studia w zakresie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej w Katowicach. W 2023 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych broniąc pracy doktorskiej na temat łuszczycy zwykłej w Polsce. Jestem autorem i współautorem publikacji prezentowanych zarówno w polskich, jak i zagranicznych czasopismach dermatologicznych. Swoją wiedzę i umiejętności w zakresie dermatologii i wenerologii, dermatoskopii oraz medycyny estetycznej poszerzam systematycznie poprzez udział w licznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach naukowych. Należę do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W swojej codziennej pracy zajmuję się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci dzieci oraz dorosłych, wenerologią, dermatoskopią, laseroterapią oraz dermatologią estetyczną.

lek. med. Gabriela Okoń, rezydent dermatologii i wenerologii
Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż specjalizacyjny w Oddziale Dermatologii i Alergologii rozpoczęłam w 2020r. Zajmuję się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci dorosłych i dzieci a także dermatologią estetyczną. Dodatkowo jestem w trakcie szkolenia w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie (PSME PTL). Systematycznie pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych konferencjach, sympozjach i szkoleniach poświęconych dermatologii, wenerologii oraz dermatologii estetycznej.

Małgorzata Bartłomowicz-Jeż
Rejestracja
Bardzo dobrze zorganizowana, wiecznie uśmiechnięta, chętna do pomocy, potrafiąca dostosować się do każdej sytuacji. Rozmowa z ludźmi sprawia jej ogromną przyjemność. Nie jest tylko „Panią do zapisywania wizyt”, ale opiekunką pacjenta od jego pierwszego kontaktu z Centrum Dermatologicznym, poprzez wejście do gabinetu i założenie karty, aż po pożegnanie po wizycie.

Angelina MarcinówAngelina Marcinów rejestracja szczecin esteticon.pl
Rejestracja
Jest osobą energiczną i empatyczną. W pracy wykorzystuje swoje umiejętności zdobyte zarówno w trakcie kształcenia jak i pracy zawodowej. Do drugiego człowieka odnosi się z szacunkiem. Doskonale rozumie potrzeby pacjenta. Estetka utrzymująca porządek w otoczeniu jak i organizacji pracy. Prywatnie osoba ceniąca sobie życie rodzinne, kochająca muzykę i aktywne spędzanie wolnego czasu.