Primum non nocere (po pierwsze nie szkodzić) to jedna z naczelnych zasad etycznych w medycynie, dlatego w gabinecie Esteticon pacjent może czuć się bezpiecznie.

Do przeprowadzenia zabiegów dermatologicznych używamy preparatów najlepszych i sprawdzonych marek oraz najnowocześniejszych laserów i sprzętu medycznego. Każdy zabieg poprzedzony jest dokładnym badaniem lekarskim mającym na celu uwzględnienie oczekiwań pacjenta, dobór odpowiedniej techniki, jak również ocenę ograniczeń związanych z przeciwwskazaniami.

Dbamy o najwyższy komfort pacjenta i minimalizację efektów ubocznych. Do dyspozycji pacjentów mamy wygodne podgrzewane fotele zabiegowe, intymną poczekalnię dla osób czekających na zabieg podczas znieczulenia miejscowego kremem. Podczas zabiegów laserowych chłodzimy skórę nawiewem zimnego powietrza za pomocą chłodziarki CRYO 6 a opary dymu wchłaniane są przez system ewakuacji dymu wyposażony w filtr pochłaniający szkodliwe substancje i cząsteczki wirusów.

W cenie zabiegu zawarte jest badanie pacjenta, znieczulenie, wszelkie materiały związane z zabiegiem oraz opieka podczas wizyt kontrolnych.

Pragniemy aby pacjent w gabinecie Esteticon czuł się się wyjątkowo, w związku z tym jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi.