Plexr wyróżniony w konkursie Perły Dermatologii Estetycznej 2016

winner - perły dermatologii 2016

Z przyjemnością informujemy, że urządzenie Plexr zdobyło pierwsze miejsce w konkursie Perły Dermatologii Estetycznej 2016 w kategorii „Najlepsze urządzenie do odbudowy i regeneracji skóry”.

Opadające powieki to problem, z którym zmagają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jest szczególnie dotkliwy w późniejszych latach życia, kiedy fałdy skóry sprawiają, że twarz przybiera smutny lub nawet groźny wygląd. Dzięki urządzeniu Plexr można uzyskać trwały efekt, który nie wymaga poważnych ingerencji w organizm.

W jaki sposób działa Plexr?

Zasadą działania tego urządzenia jest wytwarzanie plazmy, która w kontakcie ze skórą tworzy elektryczne spięcie. W efekcie skóra powierzchniowa ulega mikrouszkodzeniom, a co się z tym wiąże – również obkurczeniu. Zabieg ten powoduje uniesienie powieki, co sprawia, że twarz wygląda na młodszą i wypoczętą. Zastosowanie Plexr nie powoduje dużego bólu, choć wiele zależy od progu jego odczuwania u poszczególnych osób.

Zalety wykorzystania urządzenia Plexr

Lekarze zajmujący się medycyną estetyczną wymieniają szereg zalet związanych z wykorzystaniem nowoczesnej metody korekcji powiek. Dzięki niej istnieje możliwość kontrolowania efektów, co nie zawsze jest możliwe w przypadku zabiegów chirurgicznych. Niezmiernie duże znaczenie ma krótki okres rekonwalescencji. Pomimo, że po zabiegu widoczna jest opuchlizna i zasinienia, znikają one po upływie kilku dni. Jest to znacznie krótszy czas niż po zabiegach wymagających użycia skalpela.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg korekcji powiek nie wymaga specjalnego przygotowania. Zajmuje około trzydziestu minut do godziny, choć konkretny czas jest uzależniony od indywidualnego przypadku. Przed użyciem Plexr na skórę nakładany jest krem znieczulający, który redukuje nieprzyjemne doznania. Żeby uzyskać optymalne efekty, zaleca się wykonywanie nawet trzech zabiegów w odpowiednich odstępach czasowych. Lekarze przekonują, że efekt po pierwszym użyciu Plexr utrzymuje się od dwóch do czterech lat.