Rodzaje zabiegów z wykorzystaniem lasera

medycyna estetyczna

Zabiegi z wykorzystaniem lasera to prawdziwa innowacja, która z każdym rokiem znajduje kolejnych zwolenników. Nasze centrum dermatologii Esteticon pokochało laseroterapię tak samo, jak nasi klienci. Największą jej zaletą jest praktycznie brak odczuwania bólu podczas wykonywania zabiegu. Laser zwykle kojarzy się z usuwaniem owłosienia, ale depilacja laserowa to nie wszystko, co oferują nam dzisiejsze lasery.

Usuwanie rozstępów laserem frakcyjnym

Laser frakcyjny to jedna z najbezpieczniejszych metod laseroterapii. Wiązka lasera wytwarza liczne kolumny mikrouszkodzeń w skórze tak, by wokół nich pozostała skóra zdrowa i nieuszkodzona. W ten sposób pobudzane jest powstawanie kolagenu, a co za tym idzie – regeneracja skóry. Efekty widoczne są stopniowo, dlatego warto uzbroić się w cierpliwość i dać swojej skórze czas na samodzielną odbudowę. Usuwanie rozstępów dzięki laserowi frakcyjnemu pozwoli Ci pożegnać się z nimi raz na zawsze.

Klasyczna depilacja laserowa

Gładkie nogi przez cały rok czy usunięcie skutków nadmiernego owłosienia? Bez względu na to, jakie są przyczyny Twojej chęci zmian, w Esteticon dajemy Ci możliwość kompleksowego pozbycia się niechcianych włosków. Długoterminowa depilacja laserowa to nie tylko recepta dla Pań, które lubią wygodę. Dzięki laseroterapii, dajemy Ci możliwość zadbania o swoją higienę i komfort psychiczny w każdej sytuacji. W naszym centrum Esteticon stosujemy laser LEDA EPI 808 nm, który uznawany jest za jeden z najbardziej nowoczesnych na świecie. Już kilka zabiegów wystarczy byś mogła cieszyć się gładką skórą – włoski usuwane są nawet w 90%. Dlaczego nie jest możliwa jednorazowa depilacja laserowa dla pełnego efektu? Odpowiedź jest prosta – włoski na skórze są w różnych fazach wzrostu, więc jednorazowy zabieg nie wystarcza by usunąć wszystkie.

Zamykanie naczynek

Cera naczynkowa przysparza wiele kłopotu. Konieczność stosowania specjalnych, niejednokrotnie bardzo drogich, kosmetyków z czasem może stać się uciążliwa. Problem takiej cery to przede wszystkim względy estetyczne. Znasz ten moment, kiedy emocje w Tobie rosną, a na skórze pojawiają się nieładne rumienie i wyraźne naczynka? Doskonale to rozumiemy i mamy dla Ciebie w Esteticon istne remedium. Zamykanie naczynek wykonujemy systemem VariLite 532/940 nm o zwiększonej mocy, który jest stworzony do takich zabiegów. Odpowiednia moc, jednocześnie maksymalnie bezpieczna dla skóry, sprawia, że pojedyncze naczynka możemy zamknąć nawet po jednym już zabiegu.

Medycyna estetyczna udowodniła wszystkim, że piękna i zdrowa skóra może być na wyciągnięcie ręki. Ta nowoczesna zaś pokazała, że chcąc czuć się dobrze w swoim ciele, inwazyjne metody nie są koniecznie. Z tego powodu w centrum Esteticon oferujemy zabiegi z wykorzystaniem laserów.